Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Małochwiej Mały - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

35 000 zł3 040 m² 11,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Bzite gm. Krasnystaw o powierzchni 3040m2. Na działce znajduje się aktywnie rosnąca plantacja choinek (świerków) około 800 drzewek -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Dębowiec

Dębowiec(Małochwiej Mały + 19 km)

105 000 zł2 939 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działka budowlana o pow. 2939 m2 w fantastycznym terenie Dębowiec 123, gmina Skierbieszów Lokalizacja Na południowo-zachodnim skraju gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Oleśniki

Oleśniki(Małochwiej Mały + 24 km)

98 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Oleśniki, gmina Trawniki (woj. lubelskie). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna, ul. Sportowa

Pokrówka(Małochwiej Mały + 25 km)

55 000 zł6 375 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze stawem - 6375 m | Pokrówka koło Chełma Na sprzedaż atrakcyjna działka (łąka) o powierzchni 6375 m , położona w miejscowości Pokrówka gmina Chełm województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szopinek

Szopinek(Małochwiej Mały + 25 km)

125 000 zł1 197 m² 104,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działki tylko 1 km od Zamościa na nowym osiedlu Szopinek, działki nr 309/6, 309/7 i 309/8 Lokalizacja Miejscowość podmiejska z nowo powstałym ładnym osiedlem domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szopinek

Szopinek(Małochwiej Mały + 25 km)

120 000 zł814 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: szopinek, gm. Zamość, powiat zamojski, woj. lubelskie Opis: - działka położona w podmiejskiej miejscowości, praktycznie na obrzeżach Zamościa, - dogodny dojazd do miasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zamość

Zamość(Małochwiej Mały + 25 km)

140 000 zł1 628 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działki w terenach podmiejskich, tylko 1 km od Zamościa Łapiguz, działki nr: 79/13, 79/14, 9/15, 79/16, 79/17 i 79/18 Lokalizacja Miejscowość podmiejska. Spokojna, urokliwa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Gminna

Pokrówka(Małochwiej Mały + 25 km)

1 867 000 zł4 435 m² 420,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poznaj wyjątkową okazję inwestycyjną w urokliwej miejscowości Pokrówka! Ta atrakcyjna oferta to działka o powierzchni 4 435 m , położona przy ul. Gminnej 23 w gminie Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Bortatycze

Bortatycze(Małochwiej Mały + 20 km)

128 000 zł1 286 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na Twój wymarzony dom? Mamy to! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1286 m2 (0,1286 ha), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Bortatycze,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Gminna

Pokrówka(Małochwiej Mały + 25 km)

2 367 000 zł20 000 m² 118,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej (deweloperskiej) o powierzchni aż 20 000 m , usytuowanej w malowniczej miejscowości Pokrówka przy ul. Gminnej 104,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona

Pawłów(Małochwiej Mały + 23 km)

360 000 zł10 031 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka, położona w miejscowości Pawłów o powierzchni 1 hektara 31 arów. Ogrodzona. Częściowo porośnięta lasem oraz pojedynczymi drzewami. Na działce znajduje się staw.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Małochwiej Mały

Małochwiej Mały,lubelskie

40 000 zł19 700 m² 2,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący bez prowizji. Siedlisko położone bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Na działce budynek gospodarczy kryty eternitem z doprowadzonym prądem / do gruntowego remontu lub wyburzenia /.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.